ERZİNCAN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
KORUMA KURULU 3. OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

       
         Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu 3. Olağan Toplantısını Cumhuriyet Savcısı Sayın Kayhan ÇETİN başkanlığında gerçekleştirildi.
         Erzincan MÜSİAD şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı ,Erzincan Barosu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Erzincan Denetimli Serbestlik Müdürü, Erzincan T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Yardımcısı, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Temsilcisi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili, Ziraat Odası Başkanı, Kızılay Erzincan Şube Müdürü ve MÜSİAD Erzincan Şube Başkan Vekili katıldı. 2019 yılı Temmuz-Ağustos-Eylül aylarına Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce yapılan projeler gündeme alındı.Özellikle kamu yararına çalışma tedbiri bulunan hükümlülerce gerçekleştirilen Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 6 okulun boyama -bakım işleri, 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik günü kapsamında Şehitlik anıtlarındaki temizlik çalışmaları, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile birlikte yapılan ‘Temiz Çevre’ projesi kapsamında ekşi su mesire alanındaki temizlik faaliyetleri gibi kamu yararına çalışma tedbirlerini içeren kısa bir video kurul üyelerine izlettirildi.
         Kamu yararına çalışma tedbirinin faydaları hakkında yapılan sunum ardından, Başkan sayın Kayhan ÇETİN; bu tür etkinliklerde veya projelerde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olarak tüm kurumlarımıza destek verebileceğini ifade ederek katılım gösteren koruma kurulu üyelerine teşekkürün ardından toplantı sona erdi.

                          

 
Erzincan Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.08.2015 ]
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.