ERZİNCAN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU’NDA MESLEKTE 25 YILINI TAMAMLAYAN PERSONELE, DÜZENLENEN TÖRENLE TEBRİK BELGELERİ VERİLDİ.


     
 
         Erzincan T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda 25 yılını tamamlayan personellere tebrik belgesi verilmesi için iftar programı ve tören düzenlendi. Düzenlenen iftar programı ve törene Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın ÇİÇEK, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ümit ŞAHİN, Adalet Komisyonu Üyesi Şule YILMAZ KURT, Cumhuriyet Savcıları, Hakimler ile Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli katıldı.
        Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın ÇİÇEK yapmış olduğu konuşmada: ” Tebrik belgelerinin personel arasındaki motivasyon ve verimliliği artıracağını, şimdiye kadar sorumluluk bilinci, çalışkanlık ve fedakarlıkla görev yapan personele yapmış olduğu ve bundan sonra da yapacağı hizmetlerden dolayı tebrik ve teşekkürlerini bildirdi.”
        Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ümit ŞAHİN yapmış olduğu konuşmada: ” 25 yıl boyunca yapmış oldukları fedakâr ve özverili hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, personele bundan sonraki mesleki hayatında başarılar diledi.”
        Konuşmaların ardından Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın ÇİÇEK, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ümit ŞAHİN, Adalet Komisyonu Üyesi Şule YILMAZ KURT, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları tarafından meslekte 25 yılını dolduran personele tebrik belgelerini verdiler. Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda 25 yılını tamamlayan personeller de düzenlenen iftar programı ve törenden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.

               

                          


 
Erzincan Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.08.2015 ]
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.