MİLLET KRAATHANESİNDE "OKUMANIN ÖNEMİ" KONULU SÖYLEŞİ


     
 
             Erzincan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi işbirliği ile Millet kraathanesinde 26 yükümlü ile birlikte okumanın önemi hakkında söyleşi gerçekleştirilmiştir.
             İl Halk Kütüphanesi görevlisi okumanın önemi ve yükümlülerin kütüphaneden nasıl faydalanabilecekleri hakkında bilgilendirme yapmıştır. Söyleşi sonrası Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK, Denetimli Serbestlik Müdürü Sayın Lütfullah ATEŞ İl Halk Kütüphanesi Müdürü Sayın Nigar ERBİL tarafından yükümlülere kitaplar hediye edilmiştir.
             Denetimli Serbestlik Müdürü Sayın Lütfullah ATEŞ İl Halk Kütüphanesi Müdürü Sayın Nigar ERBİL ve Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK tarafından basın açıklaması yapılmıştır. Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK; "Bilgi çağında olduğumuzun yadsınamaz bir gerçek olduğunu, bilginin en büyük güç olduğunu kişilerin birbirlerine bir şeyler ifade ederken kaynaklardan bahsederek daha etkili netice alabildiğini, bu kaynaklara ulaşmada Millet Kraathanelerinin ülkemizin yeni ve kıymetli değerlerinden olduğunu" ifade etmiş ve yine kaynaklara ulaşmada, teknolojiden faydalanmada kütüphanelerimizin önemine değinmiştir. Söyleşinin ve yükümlülere takdim edilen kitapların ardından Millet Kraathanesi okuma salonunda kitap okuma etkinliğine devam edilmiştir.

               

                          


 
Erzincan Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.08.2015 ]
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.