ERZİNCAN KORUMA KURULU TOPLANTISI

       
         Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı 2019 yılı son toplantısını Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK başkanlığında gerçekleştirildi.
         26/12/2019 tarihinde Erzincan Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Murat Demir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Sayın Halil ALTINTAŞ Erzincan Baro Başkanlığı adına Avukat Esma AKDAĞ, Erzincan Emniyet Müdürlüğü adına Asayiş Şube Müdürü Alper YÜKSEL, Jandarma Asayiş Şube Müdürü J.Bnb. Serkan KIZIK ve diğer korumu kurulu üyeleri ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile irtibatı olan yaklaşık 30 kamu kurum ve kuruluşları katılım gösterdi.
         Açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün karşılaştığı sorunlara değinerek çözüm önerilerinde bulundu. Açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün karşılaştığı sorunlara değinerek çözüm önerilerinde bulundu.
         Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce 2019 yılı faaliyelerini gösteren tanıtım filminin ardından Erzincan Denetimli Serbestlik Müdürü Sayın Lütfullah ATEŞ 2019 yılı değerlendirme sunumu gerçekleştirerek, sisteme katkısı olan tüm kurumlara teşekkür etti.
         Daha sonra Koruma Kurulu Başkanlığına başvuruda bulunan eski hükümlülere ait projelerin değerlendirmesi yapıldı. Kurula bireysel başvuru yapan 6 hükümlünün büyükbaş hayvan talebi konulu projeleri kabul edilmiş ve projeler değerlendirilmesi için Erzincan İşkur İl Müdürlüğüne yönlendirilmiştir. Yine 1 hükümlünün maddi talebine konu projesi reddedilmiştir.
         Son olarak toplantıya katılım gösteren üyelerce ortak çalışmaların sürdürülmesine yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuş ve Erzincan Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah Akın ÇİÇEK'in üyelere katılımları için teşekkür konuşmalarıyla toplantı sona ermiştir.

                          


 
Erzincan Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.08.2015 ]
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.