Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı iken Ordu Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mehmet Akif AKTAŞ, Erzincan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken Afyon  Ağır Ceza Mahkemesi  Başkanlığına atanan Sayın Fatih Serdar KÖKEN ve HSK'nın 25/07/2018 tarih ve 1000 sayılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi ile tayinleri gerçekleşen Hakimlerimiz ile Eş durumu nedeniyle tayini gerçekleşen adliye personelimiz adına veda yemeği düzenlenmiştir.

                      Düzenlenen programa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet Akif AKTAŞ, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Fatih Serdar KÖKEN, Iğdır Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Arif Hamdi SAZAK. Cumhuriyet Savcılarımız, Hakimlerimiz ve adliye personeli katıldı. Tayinleri gerçekleşen Cumhuriyet Başsavcımız, Adalet Komisyonu Başkanımız ve Hakimlerimize hediye ve plaket takdim edilmiştir.
                     Tayinleri gerçekleşen Cumhuriyet Başsavcımız, Adalet Komisyonu Başkanımız , Hakimlerimiz ile adliye personelimize  Erzincan Adliyesine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

                      
 

               

                          


 
Erzincan Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 21.08.2015 ]
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.