Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Lojmanlar

   

  ADLİYEMİZ LOJMANLARI


         

            Erzincan ilimizde; 1995 yılında yapımı tamamlanan ve İnönü Mahallesinde bulunan, mülkiyeti Maliye Hazinesine ait 9 blok ve 36 daireden ibaret lojmanlar ile TOKİ tarafından yaptırılan ve 2009 yılında satın alınan, Mengüceli Mahallesinde bulunan tek blok ve 16 daireden ibaret olmak üzere toplam 52 (elli iki) adet lojman bulunmaktadır.

            İnönü Mahallesinde bulunan ve iki oda bir salondan ibaret olup; Hâkim-Savcı tahsisli ve bir kısım personelin de kullandığı 75 m2 kullanım alanına sahiptir. Daireler dar bir alana sahip olmasına rağmen çok kullanışlı olup lojmanımız şehir merkezine ve adliye hizmet binasına yürüme mesafesindedir. Çok geniş bahçesi ve oyun parkı mevcut olup, bahçemiz lojman sakinleri için rahat nefes alacakları huzurlu bir ortama sahiptir. Çocuklu aileler için lojman bahçesi ideal bir ortam sunmaktadır. Lojman içerisinde, lojman sakinlerinin kullanması için bir adet lokal bulunmakta olup maç yayınları ve diğer organizasyonlar (toplantı, doğum günü vs.) için kullanılmaktadır.

            Lojmanlarımızın 24 saat kamera sistemi ve polis tarafından güvenliği sağlanmaktadır. Lojmanlarımızda her daire için yeteri kadar kapalı başı araç otoparkı bulunmaktadır.

            Ayrıca lojmanımız içerisinde küçük bir hobi bahçesi de ilgilenenler için bulunmaktadır. Mengüceli Mahallesinde de ayrıca iki oda bir salondan ibaret bir lojmanımız daha mevcut olup, 83 m² kullanım alanına sahip olup bu lojmanımızda adliye personelimiz ikamet etmektedir.

   

   

   

  Adres

  Karaağaç Mah. Fevzipaşa Cad. No:62 ERZİNCAN

  Telefon

  (446) 214 19 40

  (446) 214 24 20 Faks

  E-Posta